Produkty
 
     Zdravé zuby
     Knihy
     Na chudnutie
     Novinky
 
Kontaktné centrá
 
     Centrála
Novinky

Chcete zastaviť (alebo aspoň znížiť) tvorbu zubných kazov a začať chodiť k zubárovi bez strachu?

Chcete poznať tajomstvo prečo u niektorých národov, ako napríklad Masajovia, majú aj niektorí starci všetky zuby zdravé a to aj napriek vysokému veku?

Existuje jednoduché a aj pomerne lacné riešenie objavené už cca pred pol storočím, žiaľ stále málo známe.

Chcete dôkaz?

Zubár Weston Price, ktorý sa preslávil svojimi výskumnými prácami s prírodnými národmi, u ktorých skúmal hlavne výskyt zubných kazov, chcel aj v USA potvrdiť, že objavil príčiny zdravých zubov bez zubných kefiek a pást. Na pokus použil jedno 14 ročné dievča a vyliečil mu 42 otvorených zubných kazov v 24 zuboch tak, že brala 3 krát denne po dobu 7 mesiacov kapsle oleja z tresčej pečene (zdroj vitamínu A a D) a koncentrovaného X aktivátora.

Neskoršie objavy zistili, že zázračný X aktivátor nemôže byť nič iné ako vitamín K2.

V strave moderného človeka je výrazný deficit v príjme vitamínu K2 v porovnaní s ľuďmi na prírodnej strave. Weston Price na svojich cestách objavil, že s vyšším príjmom vitamínov D, A a K2 je spojený dobrý stav zubov a kostí. Pri znížení príjmu hlavne vitamínu K2 – vzrastie výskyt zubných kazov. K2 vitamín má viacero unikátnych účinkov, ktoré vitamín K1 nemá. K2 má významný vplyv na metabolizmus vápnika. Vplýva na hustotu hmoty kostí a zubov. Spôsobuje, že vápnik sa ukladá tam, kde je potrebný a neukladá sa do mäkkých tkanív, kde spôsobuje problémy.

Nové vedecké výskumy zistili, že je vhodný na prevenciu: osteoporózy, obličkových a žlčových kameňov, srdcovo – cievnych ochorení, Alzheimerovej a Parkinsonovej choroby, diabetu. Predchádza predčasnej kalcifikácii (zvápenatenie, stvrdnutie pre ukladaný vápnik) mäkkých tkanív a chrupaviek. Má významný vplyv na činnosť mozgu a nervového systému.

Vzhľadom na potrebu ľudského organizmu a obsahu vitamínu K2 v našej „modernej“ strave, rozhodne patrí medzi najdeficitnejší vitamíny u ľudí v SR. Chcete jednoduchý dôkaz? Skúste loviť v pamäti či poznáte osobu v strednom veku bez zubného kazu. Pritom z rozprávania starých ľudí si môžete potvrdiť, že aj u nás boli v minulosti starci so zdravými zubami. Nie je to o génoch, ale hlavne o deficite vitamínov a minerálov. Hlavne K2, D3 a horčíka.

Preto je to vitamín potrebný pre každú osobu: dospelých (muži aj ženy, každého veku), deti, tehotné ženy.

Cena: 9,90 € za balenie 60 tabletiek.

Doporučená denná dávka stojí iba 0,165 €/deň.

Pri väčšom odbere posielame aj poštou. Objednajte si viac balení pre celú rodinu. V porovnaní s konkurenciou máme veľmi dobrú cenu.

K2

Dôležité fakty: K2 vitamín stále nepredpisuje naša "moderná" medicína. Lekári u nás predpisujú jedine K1 vitamín, ktorý má vplyv na zrážanlivosť krvi, ale nie na osteoporózu, zubný kaz, cievy, kĺby, imunitu atd... Pritom je už dnes jednoznačne dokázané, že liečba osteoporózy jedine vápnikom je minimálne neúčinná, ak nie dokonca škodlivá. Podobne propagácia mlieka je bez vyváženého príjmu horčíka, vitamínu D3 a vitamínu K2, na osteopórózu neúčinná, ak nie škodlivá. Vápnik by mal byť vždy k horčíku v pomere 2:1, ako je napríklad v našom produkte CalMag. Podobne k vitamínu D je dobré mať aj K2. Vyššie uvedené informácie sa dajú overiť aj z viacerých internetových zdrojov. Teraz už aj v našom a českom jazyku.

Zaujímavé články o vitamíne K2 sú napríklad na:

http://vyzivujicitradice.cz/tag/vitamin-k2/#&panel1-6

Kde je napr.: zaujímavý komentár:

Mně Vitamín K2 velmi pomohl proti únavě a bolestem. Udělal jsem si i pokus. Přišel jsem za doktůrkem, že je mi po vitamínu K2 líp, že bych chtěl ušetřit a zjistit, jestli jde nahradit vitamínem K1. Doktůrek viděl o kolik zdravěji po léčbě vypadám (že jsem úplně omládnul) a K1 mi předepsal. Po 10 dnech užívání K1 se mi vrátily všechny neduhy, jako bych neužíval nic. Takže teď už vím, že je pravda, že K2 je úplně jiný vitamín.

Preto nevyhadzujte peniaze za málo účinný K1 - ktorý sa predáva v lekárňach!

Zo zahraničných zdrojov je významným propagátorom napríklad

Weston Price foundation:

http://www.westonaprice.org/translations/x-factor-is-vitamin-k2-czech-translation/

a aj Mercola:

 http://products.mercola.com/vitamin-k/

 http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2012/12/16/vitamin-k2.aspx

  
 
Copyright © 2012 XXL factor
Design by ARTLANDIA