Otázky a odpovede
 
 
Kontaktné centrá
 
     Centrála
Dôležité informácie

Žijeme v informačnej dobe, ale treba si uvedomiť, že nie všetky informácie sú rovnako dôležité a nie všetky majú rovnakú hodnotu. Zahltenie nepodstatnými informáciami môže spôsobiť, že nemáme čas na tie dôležité, alebo dokonca najdôležitejšie informácie. Preto je správne uprednostňovanie informácií veľmi dôležité. My sme pre Vás pripravili výber veľmi dôležitých informácií.

Ktoré informácie sú najdôležitejšie? Určite tie, ktoré dokážu zachrániť alebo aspoň o niečo predĺžiť život. Je jedno či tomu niekto verí, alebo nie, ale dnes je overiteľným faktom, že niektoré informácie Vám môžu život zachrániť, prípadne zabrániť, alebo výrazne zmierniť utrpenie. Ak ste na tom lepšie, dobré informácie Vám život spríjemnia a budete sa cítiť ešte lepšie. Práve informácie ktoré toto spĺňajú chceme aktívne šíriť.

Konkrétne informácie typu:

Efektívna prevencia najrozšírenejších civilizačných chorôb ako srdcovo – cievne ochorenia, obezita, cukrovka a podobne. U nás sú srdcovo – cievne ochorenia hlavným rizikovým faktorom skracujúcim a znepríjemňujúcim život. Pritom hlavné rizikové faktory pre srdcovo – cievne ochorenia sú už dnes dobre známe ale žiaľ aj napriek dostatku dostupných informácií približne každý druhý človek u nás na ich neriešení (prípadne neskorom riešení) doplatí životom. Pritom najvážnejšie rizikové faktory sa dajú významne ovplyvniť životosprávou a aj pomerne lacnými prírodnými prostriedkami. Hlavnou výhodou zmeny životosprávy a prírodných liekov je pri správnom výbere absencia vedľajších účinkov. Preto majú tieto informáciu cenu života pre minimálne polovicu obyvateľov Slovenska.

Pomáhame zorientovať sa v oblasti množstva protichodných diét a diétnych doporučení. Žiaľ šíri sa aj množstvo informácií, ktoré nie sú overené serióznou vedou a ani praxou. Preto naše zásady sú: šírime iba informácie čo sú overené zo serióznych vedeckých zdrojov a overili sa aj v praxi. Šírime len overiteľné fakty a nie povery a dohady.

Čo mám robiť aby som nemal zubné kazy? Zubný kaz nie je o génoch. Vzniku zubných kazov sa dá zabrániť a je na to dostatok dôkazov.

Formy šírenia informácií: prednášky s možnosťou otázok na záver. On-line „živá“ prednáška (v prípade záujmu aj cez internet, kde je možnosť sledovania doma na PC).

Kde: u nás na centrách, prípadne po dohode aj inde pri väčšom počte záujemcov.

Cena: zdarma

Ak Vám na prevencii záleží, nechcete byť ľahostajný a chcete byť včas informovaný o plánovaných akciách, napíšte správu na e-mail: info@xxl-factor.sk

s textom: chcem dostávať informácie

Prednášajúci:

Mgr. Miloš Mesároš

Vzdelanie: vedecký smerChémia–Biochémia na Prírodovedeckej fakulte UPJŠ v Košiciach

Prax: práca v potravinárskom laboratóriu, vedecký pracovník na Výskumnom ústave potravinárskom v Bratislave (pracovisko Biocentrum v Modre)

Mám perfektný prehľad o moderných trendoch v zdravej výžive. Som nielen teoretik ale aj praktik a radím iba to čo mám sám v praxi overené. O prevencii nielen teoretizujem, ale ju aj prakticky riešim. Podľa názoru okolia som extrémista – ale funguje to. Dôkazom toho, že moje teoretické poznatky som sa naučil aj úspešne zaviesť do praxe je to, že na rozdiel od mnohých oficiálnych teoretikov mám veľmi dobré hodnoty celkového cholesterolu a aj HDL, LDL. Nemám nadváhu, mám stabilnú hladinu cukru v krvi, mám veľmi dobrý stav imunity (už cca 10 rokov som nemal horúčku a neužíval som antibiotiká).

Kto chce byť zdravý tiež – nech sa na mňa obráti... 
 
Copyright © 2012 XXL factor
Design by ARTLANDIA